Skip to content

Agromax çmimi special

Written by

Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Ju mund të telefononi numrin e telefonit ose kontrolloni për kontaktet e tjera në internet bio-Agromax.ru. vend i madh, duke hapur orë nga 8 në 20, shërbimi miqësor, komod. FOLCROP B – ajo është një pleh likuid me përmbajtje të lartë të bor. Një kombinim i balancuar dhe përbërja optimal të ushqyesve.


Hyni

website

Vlera e vlerësimit të transparencës së informacionit është një tregues analitik është llogaritur mbi bazën e informacionit në dispozicion të publikut mbi aktivitetet e subjekteve juridike. Aktiviteti kryesor është “Tregtia me pakicë e pjesëve të automjeteve motorike dhe pajisje”, regjistruar 14

1 Agromax çmimi special

aktivitete shtesë. Organizata Limited Liability Company “AUTO CRUISE” caktuar INN, OGRN, Okpo. Telefoni, adresa e-mail dhe detaje të tjera kontakti “Povolzhskaia Oil Company” në mungon Unifikuar dhe mund të shtohet në një përfaqësues të organizatës.


Një pleh organik efektiv për të gjitha kulturat. Ajo promovon rritjes aktive, rikthen dhe forcon bimore. Mjetet e prodhuara në një paketim të përshtatshëm – në formën e sachets, përmbajtja e cila ka për qëllim për të holluar në 10 litra ujë

.

Aktiviteti kryesor është “të prodhimit të naftës”, raportoi 6 aktivitete të tjera. Organizata Limited Liability Company “Povolzhskaia OIL COMPANY” caktuar INN, OGRN, Okpo.


Agromax

Përbërja është plotësisht në përputhje me karakteristikat e dheut, ajo është zgjedhur në mënyrë të tillë një që nuk ka ndikim negativ në tokë, është i sigurt për njerëzit dhe kafshët. Drogës përshpejton germination e fara, kështu që ajo është përdorur gjerësisht si një njomje. Kompania është e regjistruar 11 vjet më parë, duke treguar se operacion të qëndrueshme dhe mbikëqyrjen e autoriteteve publike. Nëse ju jeni pronari ose drejtuesi i kësaj kompanie, ju mund të shtoni apo të redaktoni informacionin e kontaktit tuaj. Gjithashtu, ju mund të regjistroheni dhe të përdorin normat e veçanta për menaxhimin e faqes.

>>>>  Collosel krem ​​për penis zgjerimit - komente negative, mendimet, çmimi, faqen zyrtare


“Agromax”, – shërbimet e Agrocenter parë komplekse dhe të produkteve, duke ofruar fermerëve një shërbim të plotë në kushtet më të mira të mundshme. Ne përdorim cookie për të siguruar ju me më shumë opsione, kur duke përdorur këtë faqe interneti. Duke vazhduar të shfletoni këtë faqe ose të mbyllë këtë mesazh, ju pëlqimin për përdorimin e cookie. Agromaks Kaliy450 – shumë të koncentruar mbarësuese pleh, duke i lejuar për të siguruar plotësisht bimët me kaliumit me anë të aplikimit gjethe. formë të tretshme në ujë Kaliumi dhe membrana pronikatel lehtësojë element plotë absorbues, rritjen anëtarin e mobilitetit brenda indeve bimore.


  • Agromax është një mjet shumë efikas me të cilin menaxhon për të përshpejtuar rritjen e të lashtave.
  • Ky zhvillim inovativ i agronomëve të brendshme mund të arrijmë rritur rendimentin, pa nevojën për plehra kimike.
  • fosfor – rritja e bimëve stimulon, rrit produktivitetin e kulturave bujqësore dhe kopshtarit, përmbajtja e proteinave në fara
  • Ky është një bio-pleh është e përkryer për spërkatje dhe ujitje, ata fekondoj luleshtrydhe të ajo

    5 Agromax çmimi special

    filloi të jepte fryte

  • biofertilizers vozrozhdenieOtzyvy rreth pleh Agromaks përbëhen ekskluzivisht pozitive.
  • mjet është përdorur gjerësisht si një karrem, ajo është gjithashtu përdoret për njomje fara.

Shqyrtime Kompania Agromaks

Mbajtja e përbashkët e trajtimeve për mbrojtjen e bimëve dhe aplikim me gjethe redukton ndjeshëm kostot. Likuid pleh koncentruar permbajtur boron në 11% (150 g / l). Përmban elementet thelbësore gjurmë, të cilat shkaktojnë procese enzimatike në embrionit të farës, të promovuar shfaqjen më të hershëm të fidanëve dhe rritjen e acar. Një pjesë e kontrolleve arhidonovaya acid në bimë rezistencës sistematik të faktorëve abiotik dhe biotik dëmtimi ose sëmundjeve duke prodhuar phytoalexins.


Klientët tanë – me qindra e ndërmarrjeve fitimprurëse blegtorale dhe fermat. Qëllimi kryesor i krijimit të saj ishte për të prodhuar një pajisje moderne të qumështit për bujqësinë në çmime të përballueshme, e cila është cilësia nuk inferiore ndaj analoge të huaja. Për Federatën Ruse, dhe përkrahjen e zhvillimit të agrobiznesit dhe u themelua një fabrikë prodhuese Kompania “IzhAgromax».


Specialistët tanë do të ofrojë ndihmë profesionale në përzgjedhjen e pjesëve të nevojshme të pajisjeve të përshtatshme për teknologjinë e prodhimit tuaj. Sukses i pranishëm në tregun e pajisjeve për më shumë se 10 vjet, ajo është tregtari zyrtare nga prodhuesit kryesorë në botë. Ti e di telefon ose ndërmjetësuesi tjetër kjo kompani? Në Krime, ruse Grown fara hibride të panxhar sheqerit, e cila do të zëvendësojë fara e prodhuesve të huaj. Si e bën atë të ndryshojnë nga ato evropiane, tha drejtori i ndërmarrjes “Agromaks” Andrey Savchuk.

Në bimë rritet në ndryshimet e temperaturës ekstreme dhe mungesa e rezistencës lagështi. Agromaks Tsink200 – top shumë të koncentruar plehrave salcë, duke i lejuar për të kompensuar një mungesë të zinkut në bimë gjatë gjithë sezonit në rritje nga aplikim me gjethe. Shpjegueshëm ujë dhe formë membrana zinkut pronikatel siguruar thithjen e plotë të zinkut dhe për të rritur lëvizshmërinë e elementit brenda indeve bimore. Zink është thelbësore për funksionimin e hormoneve të bimëve, acidet nukleike, rrit polen fertilitetit, stimulojnë absorbimin e kalciumit. Azotobacter – përshpejton rritjen, rrit imunitetin dhe kulturave të tjera kopshtarit, natyrisht pasuron tokën

.

Komponentët janë tretur shpejt me përzierjen plotë të zgjidhjes së punës. ditë e tretë e trajtimit pas lulëzuar për

1 Agromax çmimi special

të përmirësuar furnizimin e lë dhe rritjes më të mirë të xhiruar.

Sipas FTS, organet ekzekutive e kompanisë nuk janë të përfshirë persona të përjashtuar. Prodhimi ynë punëson specialistë të kualifikuar me përvojë të gjerë, të cilët vazhdimisht për të përmirësuar njohuritë dhe aftësitë e tyre. Për 10 vjet GC “Agromaks” e një biznesi të vogël është bërë një nga kompanitë kryesore prodhuese në Rusi dhe CIS. kapaciteteve tona të prodhimit dhe vëllimet e pajisjeve të qumështit është rritur dhjetë herë.>>>>  Ayur read pro ku te blej?

Previous article

Agromax Përmbledhja e artikullit

Next article

Alkozeron sa kushton?

Join the discussion

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *