çaj Purple Chang-shu | Чанг-Шу për humbje peshe - Komentet negative, mendime, çmimi, website zyrtar
çaj Purple Chang-shu | Чанг-Шу për humbje peshe - Komentet negative, mendime, çmimi, website zyrtar
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Kështu që unë ishte pjekur për shqyrtim në interesante për shumë vajza të produktit çaj purpurt “Chang-shu | Чанг-Шу”. Ai tërhoqi vëmendjen time me parullën për t’u kthyer në ish-harmoninë e saj. Gjatë Institutit (dhe në fëmijëri), unë kam qenë i dobët. Por puna zyra, së bashku me barrën e përgjegjësisë, mësuar jo vetëm pagat, por edhe dhjetëra paund shtesë. Sigurisht, një çaj mrekulli, kam shpresa nuk është e mbërthyer. Por kjo është interesante të gjithë të njëjtë! Dhe ngjyra e pije është Oh, sa e pazakontë! Në foto ajo shkon nga blu-kuq (si Hibiscus vjeç), në të djathtë

3 47 çaj Purple Chang shu | Чанг Шу për humbje peshe  Komentet negative, mendime, çmimi, website zyrtar

një Blue Sky. Si mund të rezistojë? Pastaj

është mik me humbje peshe rrëzuan nga blerjen. Këtu ne Vlerësoni dhe prochainezo …

shqyrtim me pershtatet për humbje peshe “Chang-shu | Чанг-Шу”: përmban

Sigurisht, historia e bukur e në rritje dhe korrje këtë çaj. Ajo rritet, sipas prodhuesit, në kulmin e 3 000-5 000 metra mbi nivelin e detit, në tibetian dhe Nepalese fushat e bukur, i paprekur nga progresi teknologjik. Nuk është një budist murgeshë, disa herë në vit, me dorë, shkëput gjysma e buds janë të purpurt me shkurre çaj.

Pastaj këto lule janë të thata të natyrshme dhe janë dërguar direkt në paketë (shitësit e ardhshme) e. Por sidomos çaji me të ndryshme të jashtëzakonshme color:

 1. Kjo është vetëm përbërësit të gjitha-natyrore (në fakt, lulet e bimëve). Sintetike ose komponimet kimike nr.
 2. Edhe duke mos ditur në lidhje me pronat yndyrë-djegia e pije, mund të jetë në dashuri me të vetëm në pamjen dhe shije të pazakontë.
 3. Tea është i kënaqshëm, dhe, në të vërtetë, promovon humbje peshe, por edhe më i madh se të gjithë grupi i TEAS gjelbër.

Për ta bërë atë më të mirë në një enë transparente. Për të shijuar magjinë e humbje e ngjyrës lule dhe errësirë ​​ujin rozë dhe blu, dmth Magenta, ngjyra.

Përdorimi “Chang-shu | Чанг-Шу”

“çaj Blue”, siç e quan ai, miku im, ka një gamë të pronave të dobishme (Kjo është në Përveç marrjen e shpëtoj peshës problematike):

>>>>  Cardio-9 - negative komente, opinione, çmimi, faqen zyrtare

P>

 • përmirëson ndjeshëm cilësinë e flokëve dhe thonjtë. Unë, për një, për të pirë pije vënë re se thonjtë bëhen të krisur, dhe flokët disi bëhen të hollë. Ndoshta këto probleme janë shkaktuar nga çrregullime metabolike dhe çaj për të korrigjuar ato.
 • Eliminimi i toksinave një ndikim të favorshëm në lëkurë. Tani ajo është e pastër, pa fytyre, ballin dhe hundën që isha, të them sinqerisht, para se të ishte shumë i bezdisshëm. Plus lëkura u bë më elastike për shkak se rrudhat në qoshet e buzëve të shkojë më edhe një Lost pak bit- dhe këto.
 • Një gëzim i veçantë në të dashurën e shkaktoi këtë artikull: përmirësuar vizionin! Në veprimin e saj, siç doli, “Chang-shu | Чанг-Шу”. Diçka

  2 42 çaj Purple Chang shu | Чанг Шу për humbje peshe  Komentet negative, mendime, çmimi, website zyrtar

  e ngjashme me boronica tanë

Great kjo pije është dhe soothes. Por ka nuanca, që unë personalisht nuk e kanë përjetuar, por gjenden në burime të tjera.

 1. Disa përdorues në kritikat tha se ky çaj shkakton marramendje dhe të ndikojë në aftësinë e transportit. Nuk ka asgjë unë nuk mund të them, por me këtë opinion takuar.
 2. Mos e përdorni atë në sasi të mëdha dhe shpesh. Por miku im dhe piu vetëm në kontekstin e përdoruesit, kështu që çdo gjë është në rregull.
 3. Disa argumentojnë se hulumtimet e këtij çaji nuk është bërë, pra, për të folur për efektin e humbjes së peshës është e pamundur.

Këtu mund të përgjigjet në natyrë: që kërkimi shkencor nuk është kryer, atëherë pse besimi i tillë në lëshim të “Chang-shu | Чанг-Шу”, dhe murgjit pastaj budiste ata nuk janë lënë pas dore pas përdorimit të festave bujar ( e cila nuk është shpesh, por kjo ndodh). Dhe studimi ka qenë mikpritja e substancës së pije, kështu që e

përdorin këtë çaj në humbjen e peshës ju mund të bisedoni.

Përbërja dhe mënyra e përdorimit të çajit të purpurt

Në “Chang-shu | Чанг-Шу”, përveç lule blu e çaj Bush, asgjë tjetër nuk është i përfshirë. Por ata, si një ushqim shtues, kanë një kompleks të substancave të shëndetshme:

 • Bioflavonoids janë të njohur për shumë vite shkencëtarëve vitamina P. Ata dallohen nga pasurinë e antioksidantë, duke luftuar me ftohjet (të rritur veprimin e vitaminës C), forcimin e enëve të gjakut, kolesterolit të parandaluar Depozitave pllakë.
 • Theanine – substancë është një stimulues, si të thuash, një analog i kafeinë, por efekti i saj është më e butë ndikon në sistemin nervor. Funksioni kryesor i theanine është zvogëluar ndikimin e stresit në trup.
 • Ndihmë sistemin nervor, vizioni dhe funksionimi i vitaminave mëlçisë A, B dhe C. Ato përfshijnë një ujë i shpjegueshëm, kështu që përdorimi ideal është në çaj (vetëm në ujë, jo temperaturat e larta).
 • për të ndihmuar në krijimin e tretjen e substancave – taninet. Ato janë të dëmshme për të baktereve patogjene brenda zorrë, por një efekt pozitiv në zorrën e trashë (rikthen ekuilibrin e microflora).
 • Catechins janë gjithashtu antioksidantë janë flavonoids.

  1 21 çaj Purple Chang shu | Чанг Шу për humbje peshe  Komentet negative, mendime, çmimi, website zyrtar

  Ata hequr toksinave, të parandalojë zhvillimin e kancerit. Në sajë të përmbajtjes së tyre të lartë në çaj purpurt dhe humbje peshe.

>>>>  Keto Guru - A ja vlen blerjen? Sa kushton?

Brew çaj sipas udhëzimeve. Mos pini më shumë se 2 gota në ditë. Ndonjëherë ju mund të gjeni një metodë të tillë:

 1. Merr një ibrik çaji transparent dhe të derdhur përsëri 3-5 gram çaj, derdh ujë të nxehtë deri në 90 gradë.
 2. menjëherë derdhur saj të pastër e lule nga pluhuri.
 3. Again derdh ujë të nxehtë, këmbëngulin dhe të pini çaj.

E randësishme! Kjo është më mirë të mos tejkalojë saldim Doza e rekomanduar, pasi përndryshe ndjenja e të qenët i përgjumur. Nënat shtatzëna dhe gratë lactating duhet të konsultoheni me gjinekologun dhe obstetër para se të përdorni. Njerëzit me tension të ulët me kardiologu apo mjeku.

Lirimin

Forma dhe efekti i çaj purpurt

“Chang-shu | Чанг-Шу” është e paketuar në një ambalazh bërë nga një fletë metalike të veçantë, e cila mbron atë nga marrja e lagështi të tepërt dhe firë. Ofron ngushtësi para çdo zip përdorimit.

Ju mund të urdhërojë një paketë të vetme, por më mirë si këshilluar nga përdoruesit me përvojë për të menjëherë të vendosur një urdhër për sasinë e çajit për 3 muaj. Pra, ju merrni për të ruajtur në të anijeve, me qëllim që me anë të kohës, përsëritet sigurisht nuk do të duhet të shqetësohen për papritmas duke i dhënë fund. “Chang-shu | Чанг-Шу”

E randësishme! Kur nevoja përdorur të jetë alternuar një javë e pije -. Me një javë pa të, për të rritur ndarjen e yndyrave dhe nuk është organ i varur

Ndër avantazhet e hollim produkteve, ne kemi identifikuar si më poshtë:

 • tretje përmirësuar, peshë ngadalë fillon të largohet.
 • Imuniteti bëhet e fortë, si dhe rrit efikasitetin.
 • Ky çaj duket ceremoni shumë e bukur, dhe për ne vajzat, kjo është e rëndësishme.
>>>>  Varicosin - negative komente, opinione, çmimi, faqen zyrtare

Përvoja ime me aplikimin e çajit vjollcë “Chang-shu | Чанг-Шу”

me një mik ne stumbled upon informacion në lidhje me çaj purpurt në internet. Ne ishim të interesuar në përbërjen e tij (siç doli, të gjitha natyrale) dhe një hije të pazakontë. Për të blerë ishin skeptikë, por në fund të kursit kuptuan se ai e kishte nënvlerësuar produkt tibetian. I hodhi 7 kg, të dashurën -. 5

ndjesi tona gjatë përdorimit të këtij mjeti ishte identike:

 1. ndalur me një mik të gomave shpejt, ashtu si ata ishin të pirë çaj dhe kafe (por hyperactivity ne nuk kemi).
 2. Në presionin e gjakut një të dashurën e kthyer në normale, edhe pse ajo ishte ngritur gjithmonë.
 3. ftohjet dhe sëmundjet virale ne nuk jemi të sëmurë, edhe pse ajo ishte sezonin e gripit të rregullt.
 4. përmirësuar gjendja e lëkurës (jo sagged, u bë i tendosur, elastike), flokët dhe thonjtë.
 5. Pesha nuk kthehet në nivele të larta, edhe pse ne ishim të shqetësuar se pas heqjes së mjeteve paund do të vijë në vendin e vet.

Personalisht, ne rekomandojmë këtë pije për këdo që ndjek pastrimin e trupit të tij dhe dëshiron të bëhet zbehta pa përdorur metodat e komplikuara dhe punë e vështirë.

Ne urdhëroi çaj në një faqe interneti të besuar. Rreth çmimi do të thonë se ajo na përshtatshme, komente nga përdoruesit e tjerë studiuar paraprakisht. Verdikti ynë: çaji duhet të urdhërohet, me detyrën e tij ai arriti

.

Artikulli paraprakProflex 100 për joints – komente negative, mendime, çmimi, faqen zyrtare
Artikulli tjetërBigBoy për potencë – Komentet negative, mendime, çmimi, website zyrtar
Pavlina Yanovna
Блогты өзі туралы жазғандай, салауатты өмір салты мен анасы туралы жас диетолог жас блог жүргізеді. Оның қызықты блогы мен кеңістігін құруға деген құштарлығы мен шығармашылық көзқарасы әсер етуі мүмкін. Дене мен жанға үлкен әсер етеді.Кәсіби және практик көзқарасы бойынша ол оқырмандарына ұсынатын түрлі шолулардың түрлерін жан-жақты және жеңіл сипаттайды. Салауатты өмір салтын ұстанатын және бейімділігі бар, оны әлемде өзін бақытты адам етіп көрсететін, өзінің ісінде өзін толықтай орындайтын шынайы энтузиаст. Ол өз денелері мен әл-ауқатына қамқорлық жасағысы келетін адамдардан тұратын сенімді оқырмандар тобын жинай алды - ақыр соңында, адам психосоматикалық бірлік және ол қызмет ететін барлық салалар болуы керек. реттелген. Ол мұны жақсы біледі және олардың білімдері басқаларға өте қол жетімді түрде бөліскісі келеді. Ең бастысы, өмір сүру тәсілі оны қуантып, мәселелерді өз қолына алып, өзі үшін жақсы нәрсе жасай алады.