Skip to content

EMS Six Pack – komente negative, mendime, çmimi, faqen zyrtare

Pavlina Yanovna

Written by

Pavlina Yanovna
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

EMS gjashtë pack – stimulator muskujve për përdorim në shtëpi, duke e lejuar për një kohë të shkurtër për të forcuar muskujt, të zvogëlojë sasinë e yndyrës dhe përmirësimit të terrenit të trupit. Trajneri është i bashkangjitur me lehtësi në fushën e problemeve të trupit dhe punon në disa mënyra nga relaksimit dhe masazh ndaj stimulimit aktiv. Vetëm 20 minuta në ditë është e mjaftueshme për të shpejt të marrë në formë.

Device dhe karakteristikat e një EMS Six Pack

EMS Six Pack është alternativë për të shkuar në palestër me një

3 39 EMS Six Pack  komente negative, mendime, çmimi, faqen zyrtare

shumë të avantazhe. Nuk ka nevojë të kalojnë

kohë në rrugë nga shtëpia në klub, nuk ka nevojë për të shter veten me ngarkesa të rënda, nuk kanë nevojë të shpenzojnë shuma të konsiderueshme parash. Stimulator muskujve është rregulluar në mënyrë që në disa javë për të dhënë formën e trupit, Pesha e Humbur dhe për të përmirësuar tonin e muskujve dhe të lëkurës. Si është imitues?

Kjo është një stilizuar rrip-pjatë, e cila është e fiksuar në bark apo fusha të tjera. Pjesa e brendshme e rripin ngulitur elektroda që transmetojnë trupit sinjale elektrike të ndryshme intensiteti. Nën ndikimin e tyre kontrata muskujt si kur luajnë sportive.

Një avantazh i madh i shtypit rrip EMS Six Pack është aftësia për të përdorur kurdo kudo. Ju vetëm mund të shikojnë TV apo të ecin në park, dhe muskujt në këtë kohë do të punojnë si në palestër.

The stimulator muskujve është projektuar për të mbështetur 6 programe të ndryshme.

 • dobët ritmike punës – Mode është projektuar për të lehtësuar tensionin në muskuj dhe relaksim. I përshtatshëm për relaksim pas një dite të vështirë.
 • Deep veprim – Mënyra përgatitore për një stërvitje intensive. Përfshin ngrohjen muskujt dhe të rritur rrjedhjen e gjakut në zonën e problemit.
 • Active trajnimi -. Ndikimi i menjëhershëm i rrymave të forta në muskujt me qëllim të forcimit dhe trajnimit
 • Mode tingles dhe soothes muskujt e tensionuar, heq lodhjen dhe zvogëlon dhimbjet.
 • Ekspozimi i vazhdueshëm dritë -. Përmirëson tonin dhe

  elasticitetin e lëkurës

 • Massage është i përshtatshëm për ndikim aktiv në indeve dhe peshe dhjamor humbje.
>>>>  Injoint - negative komente, opinione, çmimi, faqen zyrtare

Nëse ju të kalojë kursin e plotë të trajnimit me stimulator muskujve, ajo do të marrë 20-25 minuta. Gjatë kësaj periudhe, mënyrat komplekse, pa probleme duke zëvendësuar njëri-tjetrin, do të përgatisë muskujt, për të trajnuar dhe për të ndikuar në indin dhjamor. Pas duke përdorur imitues, nuk ndjejnë dhimbje për shkak të masazh të lehtë dhe të këndshëm, si në fazën e fundit të trajnimit.

EMS Six Pack: çmimi, blejnë përmes faqes zyrtare të internetit

Blej original EMS gjashtë pack vetëm nëpërmjet faqen zyrtare të prodhuesit. Në stimulimit mallrave qendra tregtare sportive muskujve për përdorim në

2 34 EMS Six Pack  komente negative, mendime, çmimi, faqen zyrtare

shtëpi nuk janë zbatuar. Kërkesa mund të paraqitet nëpërmjet formularit në faqen kryesore ose kontaktoni operatorin. Site ka deklaruar çmimet, ulje dhe promovime, si dhe informata të dobishme për ata që kërkojnë për të mbajtur trupin tuaj në formë të mirë fizike. Mallrat e dërguar me postë në të gjitha rajonet e Evropës dhe jo vetëm. Para-pagesa e produktit është e nevojshme.

Indikacionet dhe contraindications

Përdorimi i stimulator muskujve EMS Six Pack nuk ka contraindications, përveç në fëmijëri, shtatzënisë dhe periudhën postoperative. hernia kërthizës është gjithashtu një contraindication drejtpërdrejtë për përdorimin e imitues.

EMS gjashtë pack, siç është përcaktuar në udhëzimet për:

 • korrigjimin e muskujt e barkut;
 • trashje në bark;
 • forcuar muskujt e skeletit.

udhëzimet e përdorimit EMS gjashtë pack

Muscle stimulator EMS Six Pack është fiksuar të barkut me ndihmën e pads të veçantë xhel. Për aderimin më të mirë me lëkurën mund të përdoret për këto qëllime, xhel. Imitues shkon në një bateri të vetme.

Është e mjaftueshme për të zgjedhur mënyrën e dëshiruar dhe shtypni butonin e fillimit.

>>>>  Weight Manager për humbje peshe - produkte origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

Kit opsionale, ju mund të përfshijnë një të veçantë mini-petals Simulators për trajnimin e muskujve të duarve dhe të këmbëve. Ata punojnë në të njëjtin parim si rripin e barkut. Për të shpejt të arritur rezultate të dukshme në përmirësimin e ushtrimeve të kryera çdo ditë në mënyrë të plotë. Pas arritjes performancën e dëshiruar, të luajë vetëm një stërvitje mbështetës 2-3 herë në javë.

Not & nbsp; ose e vërteta EMS gjashtë pack

EMS Six Pack – trajner në miniaturë për njerëzit dembel ose shumë të zënë. Kjo ju lejon për të trajnuar çdo grup të muskujve pa përpjekje e tyre fizike. Ky grup përfshin një të veçantë mini-petals. Ata punojnë me muskujt e vogla të duarve, këmbët dhe muskujt zhdrejtë e barkut. Stimulator muskujve mund të merren së bashku për udhëtim, ajo peshon pak dhe merr pak hapësirë ​​në një qese të udhëtimit. Kjo është një nga përparësitë e rëndësishme të imitues. Efikasitet të lartë dhe rezultate pozitive konfirmuar nga shumë komente të përdoruesve.

pozitive Customer Reviews EMS gjashtë pack

Andrew, 40 vjeç, muskujt e barkut kanë

1 18 EMS Six Pack  komente negative, mendime, çmimi, faqen zyrtare

tendencë të humbasin ton shumë shpejt, sidomos kur akumuluar nënlëkurës yndyrë. Kur bel filloi të rritet, bleva EMS gjashtë paketë. Me të vërtetë punon, siç thuhet në faqen e internetit. Rezultatet e para shihen pas 10 ditëve të trajnimit të përditshme.

Christina, 27 vjeç,,: Me një stimulator muskujve unë jam i hollë në bel 4 cm, muskujve fituar ton, vazhdojnë të tren. Të lumtur. Do ta urdhërojë një tjetër petals mini për krahët dhe këmbët.

Timothy, 36 vjeç, Unë jam një lojtar në të kaluarën, pas një dëmtimi këmbë la sportin, u bë një trajner. Trauma periodike bën vetë ndjerë dhimbje dhe parehati, trajnimit peshë në mënyrë serioze i kundërindikuar. Për të mbajtur në formë ndihmon EMS gjashtë paketë. Me të vërtetë punon. Gruaja ime tani është duke kryer shumë larg me këtë simulator. ajo gjithashtu i përshtatshëm.

>>>>  Keto Guru - A ja vlen blerjen? Sa kushton?

Previous article

Lordliness - negative komente, opinione, çmimi, faqen zyrtare

Next article

Artrofast - negative komente, opinione, çmimi, faqen zyrtare