Skip to content

UpSize – negative komente, opinione, çmimi, faqen zyrtare

Pavlina Yanovna

Written by

Pavlina Yanovna
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

mjet

Cream upsize për korrigjim dhe shtim të gjirit. Është rezultat i viteve të hulumtimit nga udhëheqës mammologists amerikane dhe pharmacologists. Ka një efekt rinovimin, përmirëson tonin e lëkurës dhe përmirëson proceset metabolike në nivel qelizor, e cila çon në rritjen e gjëndrës, për shkak të cilat gjirit bëhet e më shumë.

Disa fjalë në lidhje me pronat

Falë formulës së përsosur dhe më shumë se 10 përbërësit natyral paraqitur në përbërjen, krem ​​upsize kombinon të gjitha pronat që janë të nevojshme për të dhënë grave bustit një formë të bukur dhe forma.

3 24 UpSize  negative komente, opinione, çmimi, faqen zyrtare

Tool për gjoksin upsize ka veprimet e mëposhtme:

 • stimulon një rritje të kancerit të gjirit;
 • Atashetë simetri, forma të rrumbullakosura;
 • eliminon shënon shtrirje;
 • Ushqen me ushqyesve;
 • intensivisht moisturizes;
 • butë ushqen, bën së butë dhe i butë.

tiparet e plotësuar upsize

Tipari kryesor është përbërja e tij unike natyrore. Cream upsize nuk ka veprim sintetike në pëlhurë, ajo stimulon vetëm proceset natyrore të rigjenerimit të lëkurës. shënime avantazh -. arritja e shpejtë e efektit pretenduar, dhe se ajo është treguar për përdorim në çdo moshë

Efikasiteti upsize

Falë studimeve të shumta, prodhuesit e krem ​​për shtim të gjirit upsize, unë mund të them pozitivisht në lidhje me rezultatet e tij:

 • Efekti i përdorimit të vërejtur tashmë në 3-5 ditë;
 • Pas një jave të përdorimit, ka një reduktim i rrudhave në zonën e kraharorit;
 • Pas 2 javësh, lëkura bëhet e fortë;
 • Nëpërmjet 1-1,5 muaj rrit madhësinë e gjirit.

Parimi i funksionimit

Cream upsize ndihmon për të simuluar formën e gjirit pa përdorimin e metodave hormonale nuk duhet të përdorë masa drastike në formën e kirurgjisë plastike. Krem përfshin phytoestrogens. Si analoge bimore e hormonit femëror, ndikon në qelizat e indeve kontribuon për rritjen e saj, ndërsa nuk ndikojnë në ekuilibrin hormonal.

Phytoestrogen është përdorur gjerësisht në mjekësi për trajtimin e mosfunksionim hormonal. Arsyeja e parë për humbjen e elasticitetit dhe formë, është një shkelje e prodhimit

të hormoneve (estrogjenit), një analog bimë normalizes këtë proces. Kjo pronë bëri bazat për shkencëtarët në zhvillimin e krem ​​upsize. cilësi të lehta dhe delikate që e bën të lehtë për të aplikuar mbi gjokset në mënyrë të barabartë. Përveç kësaj, ky mjet ka një erë shumë të lehta natyrore, nuk shkakton ndjesi të pakëndshme.

Kundërindikimet upsize

Duke përbërjen natyrore të krem ​​për të gjirit upsize praktikisht ka contraindications. Nuk rekomandohet në rastet e mëposhtme:

 • gji;
 • intolerancës individuale apo alergji të komponentëve të përfshira në përbërjen e plotësuar.

Çfarë është ajo upsize?

krem ​​karakterizohet nga naturalness saj dhe harmlessness. Komponentët kryesore:

 • Rose vaj esencial. Ushqen qelizat me ushqyesve.

  2 19 UpSize  negative komente, opinione, çmimi, faqen zyrtare

  Forcon lëkurën, duke e bërë atë të zhdërvjellët. Mbron kundër pamjen e shënon shtrirje.

 • Natural phytoestrogens – deoxymiroestrol. Komponenti kryesor. Shkaqet për të ngadalësuar procesin e plakjes. Promovon shtim të gjirit. Ajo rejuvenates lëkurës.
 • root

 • Pueraria Mirifica. Ushqen lëkurës dhe indeve të gjëndrave.
 • Anemarrhena asphodeloides ekstrakt. Ndihmon në përmirësimin e qarkullimit të gjakut. Parandalon formimin e clots në enët e gjakut dhe bllokim. Largon toksina dhe substancave të dëmshme.
 • Essential macadamia naftës. vaj kujdesit të butë, promovon të ushqyerit dhe hydration.
 • gjalpë

 • The Shea. Zbut dhe mbron lëkurën nga ndikimet e jashtme. Përshpejtohet sintezën e kolagjeni. Ngadalëson plakjen.
 • Vaj

 • Jojoba. Ka një efekt hidratues për një kohë të gjatë, ndihmon për të normalizuar punën e lëkurës gjëndra dhjamor.
 • Vitamin E. ngadalëson procesin e plakjes, përmirëson qarkullimin e gjakut, nxit rigjenerimin e indeve, veçanërisht në zonat e plagët dhe shënon shtrirje.
>>>>  CANNABIS OIL CBDOL arthritis - komente negative, mendimet, çmimi, faqen zyrtare

Rregullat për përdorimin e upsize

Për të arritur efektin pretenduar duhet të jetë krem ​​përdorur për të gjirit upsize sipas

udhëzimeve, respektimi i udhëzimeve themelore:

 • Lëkura në zonën e gjirit duhet të pastrohen. Për këtë, ju duhet të larë atë me dhe të thatë dhe me një peshqir.
 • Vendos kthehet krem ​​pari të drejtë, pastaj u largua gjirit. RUB në me mocionet lehta fërkoni për 10 minuta, derisa krem ​​është zhytur plotësisht.
 • Pas aplikimit është e rekomanduar për një tjetër 5 minuta për masazh gjoksin.

Zbatimi është e thjeshtë, por shumë të rëndësishme rekomandimet do të ndihmojnë për të arritur rezultatet e dëshiruara. Rezultati do të jetë e bukur, zemrat e të fortë.

Si për të blerë origjinalin dhe sa do të kushtojë?

Krem origjinale për gjirit upsize ju nuk mund të blejnë në supplementstore. Për shkak të popullaritetit të lartë dhe sasi të kufizuar, ju mund të urdhërojë atë vetëm në internet në faqen zyrtare të prodhuesit. Çmimi real është …, me një krem ​​zbritje është shitur në …. Duhet të jetë i kujdesshëm i fakes, të cilat shpesh filluan të shfaqen në treg.

Komente Customer upsize

Mjetet për kujdesin e gjinjve, e cila u shfaq në treg kohët e fundit, ka arritur tashmë për të provoni mjaft disa

1 7 UpSize  negative komente, opinione, çmimi, faqen zyrtare

gra dhe vlerësuar rezultatin e saj. Kjo është ajo që komente të thënë në lidhje me këtë produkt.

Olga, 30 vjeç, POLOTSK, Bjellorusi

“Që një të riu unë nuk mund të krenohem me një curvaceous dhe gjithmonë dukej me zili në shokëve të mi që vesh një fustan të bukur me të dashur neckline. Për shkak të gjinjve të vogla, ka një shumë prej komplekseve, unë nuk mund të vendosë në të ngushtë të rëndë marrëdhënia me djemtë, por gjithmonë kam menduar se duke parë gjoksin tim, ata do të tallen me mua. më afër 30 vjet, gjithnjë e më shumë filluan të mendojnë për kirurgji plastike. Cream upsize bë Shpëtimtari im. unë e përdorin atë për rreth katër muaj. gjoksin tim ka rritur ndjeshëm. Tani ajo është një solid 3, edhe pse të gjitha filloi me ato të paformuar. unë u bë një grua e sigurt, të lehtë të komunikojnë me të seksit të kundërt. Dhe i dashuri im nuk mund të merrni mjaft të ndryshimeve që kanë ndodhur me trupin tim. ”

>>>>  Hondrostrong - negative komente, opinione, çmimi, faqen zyrtare

Anna Petrovna, 55 vjeç, UE, Chita ​​strong>

“Mendimi im i krem ​​nuk është unik. Një nga efektet e pretenduara është një rritje në madhësinë e gjirit. Unë nuk e kam vënë re se gjoksin tim ishte rritur, edhe pse, dhe të përdorni krem ​​për 2 muaj. Ndoshta ky tipar moshë. por lëkurën e gjirit u bë e butë dhe madje rrezatues. unë kam 3 fëmijë, dhe të gjithë ata unë ushqehen me gji deri në gati 2 vjet secili. Ajo formë krejtësisht të humbur, u bë më shumë si pouches sesa në pjesën e trupit, të cilën unë dikur ishte krenar. Ky krem ​​më dha një vajzë. Pas një jave të përdorimit kam vënë re ndryshimet e para. të lëkurës të lirshme bë qetë dhe filloi uprage. Tani ajo ka ndryshuar formën e gjirit. lëkura forcuar, dhe gjoksin e tij u ndal në lartësi deri shumë “.

Yvonne, 27 vjeç, Georgia

“Burri im nuk e fshehu faktin se një pjesë e tij më e preferuar e trupit tim -.. Gjoks Megjithatë, një të ngurta 4 madhësi Por gjatë shtatzënisë me binjakët në gjoks, një shumë e shënon shtrirje Dhe pas gji, atë plotësisht. ka humbur formën e saj. unë kam përdorur shumë mjete, por të gjitha pa dobi. Sipas një bisturi kirurgjikale të gënjejë frikë, por shpesh menduar për këtë. një mik më këshilloi të provoni krem ​​Upsize, qeshi se pas duke e përdorur atë, burri i saj e donte atë më shumë për rritjen e gjinjve. Duke kërkuar informacion, unë isha i befasuar këndshëm në çmimin e ulët, dhe pa shumë besim në veprimin e tij urdhëroi. Çuditërisht shitësi edhe ofrimit të qytetit tim të organizuar. Tani unë kam vetëm një keqardhje që nuk e kishte urdhëruar më shumë. Kjo është një mjet të mahnitshme. Me gjoksin tim u zhduk pothuajse të gjitha shënon shtrirje. Dhe gjëja e mahnitshme është se im madhësia bra 4, unë kam qenë i vogël. Gjiri është rritur në të vërtetë “.

>>>>  Black Latte për humbje peshe - Komentet negative, mendime, çmimi, website zyrtar

Catherine, 40 vjeç Moscow vjetër, UE

“Mendimi im është as pozitive, as negative. Përdoret krem ​​për 1.5 muaj, nuk ka marrë një efekt të qartë. Ndoshta kjo varet nga aftësitë individuale. Nuk do të thotë se është cheating, por gjoksi im nuk është rritur, dhe forma e tij nuk është ndryshuar, por lëkura kishte fituar një pamje të shëndetshme dhe të bëhet më elastike “.

Alexandra, 18 vjeç, UE, Ekaterinburg

“Sapo pashë reklamimi i këtij mjeti menjëherë urdhëroi atë. Kam madhësi shumë të vogël gjirit. Shpresë për të rregulluar këtë me një krem ​​upsize. Përdorimi javën e parë, ndryshimet dukshme në gjendjen e lëkurës”.

specialistë

Svetlana Ignat’evna Vasil’eva, gjirit, Donetsk

“Përbërja e këtij mjeti flet për naturalness saj dhe të shërbimeve absolute. Kremi nuk ka contraindications. Sigurisht që ju duhet të marrë në konsideratë intolerancës individuale të çdo komponentë dhe e përdorin atë me kujdes nëse një grua është e prirur për të reaksioneve alergjike. “

Elizabeth N. Morgunova, mjek-mammolog, Irkutsk

“paraqet tregun e UE shumë mjetet për kujdesin e gjirit. por të gjithë ata jo vetëm që nuk është efektive, kështu që të ketë një çmim të lartë. Cream upsize në dispozicion për shumicën e grave në vend. Ai ka një efekt të provuar rinovimin. Një phytoestrogen mbi bazën e të cilave janë bërë me të vërtetë kontribuon në zhvillimin e estrogjenit natyror grave, e cila ndikon pozitivisht në gjendjen e gjëndrrat e qumështit “.

Pyotr I. Klokov, kirurg plastike, Volgograd

“Për mua, vjen çdo ditë shumë gra janë të pakënaqur me zemrat e tyre shënon shtrirje, asimetri, madhësia e vogël -. Këtu janë disa arsye të cilat e bëjnë që shtrihen në tryezë operativ të grave moderne Natyrisht unë jam një. plastike kirurg dhe gjirit implantet një nga llojet kryesore të veprimtarisë sime, por në të njëjtën kohë, unë jam një mjek, dhe qëllimi im kryesor është të ndihmojë pacientët jo vetëm të bëhet më e bukur, por edhe jo të dëmtojë shëndetin tuaj. kirurgji plastike procedurat e kanë shumë contraindications, ajo duhet të jenë të përgatitur me shumë kujdes, ata janë periudha të vështira dhe të gjatë rehabilitimit Cream upsize -.. një përparim i vërtetë në fushën e korrigjimit dhe kujdesin e bustit femërore ajo nxit rigjenerimin e qelizave dhe e bën të zhdërvjellët e lëkurës dhe madje edhe rritjen e vëllimi i gjirit. Gjëja kryesore është që të përdorin produktin origjinal nga prodhuesi dhe të kini kujdes nga fakes “.

Previous article

РЕДУСЛИМ | Reduslim - negative komente, opinione, çmimi, faqen zyrtare

Next article

Diabetin çaj - komente negative, mendimet, çmimi, faqen zyrtare